Restoran

Sizleri lezzet yolculuğuna davet ediyoruz… Selene's Restoran tarihin göbeğinde Bafa Gölü ile iç içedir. Çevremizdeki tarihi ve doğa güzelliklerini keşfe çıkmadan önce güne muhteşem otantik bir köy kahvaltısıyla başlayabilirsiniz. SELENES'in panoramik terasında, gün batımında, güneşin kızıl ışık oyunlarını , Bafa gölü ve Beşparmak dağının eşsiz manzarasını serinletici içkilerinizi yudumluyarak izleyebilirsiniz. Slow Food konsept yemeklerimiz, bahçemizden kendi yetiştirdiğimiz organik sebzelerden…

Zeytin ve zeytinyağımız bahçemizdeki zeytin ağaçlarından ... Et ve süt ürünlerimizi yöremizde yetiştirilen hayvanlardan Balıklarımızı günlük olarak Bafa Gölünün lezzetli balıklarından hazırlamaktayız. Alternatif olarak bazen deniz ürünleri de sunmaktayız.

Bafa Gölü Topan - Kefali ve Yılanbalığı ile dünyaya ün salmıştır. Slow Food Menümüzde mevsimine göre yöremize özgü ot yemekleri de hazırlıyoruz. Selenes Restoranımızın barında her türlü alkollü ve alkolsüz içecekler sunmaktayız. Sahibinin size kendi elleriyle muhteşem yemekler pişirdiği, kısaca tarzı olan bir slow food aile işletmesiyiz. Alakart restoranımızda günlük tur düzenleyen acentaların misafirlerine grup yemeği Servisi sunmaktayız .

Slow Food Restaurantımızda Ocakbaşı şömine bulunmaktadir.

Bafa Gölüne Tur yapmak isteyen Seyahat Acenteleri menü ve grup özel fiyat listesi isteyebilirler Sizleri lezzet durağı SELENES’e bekliyoruz.


Dağ gezileri için geldiğimiz Bafa Gölü’nde bu huzur veren yeri bulduğumuz için çok şanslıydık. İşletmecilerin yakınlığından ve dostluklarından söylenemeyecek kadar memnunduk. (Umarız hep böyle kalır) Bundan böyle geziler için geleceğimiz tek adresin ‘’SELENES‘’ olacağından eminiz. Her şey için teşekkür ederiz.

Mümtaz YILMAZ, Bodrum - Türkiye

Bafa Gölü’nün ve çevresinin gerçekten çok güzel bir doğası var. Selenes ise bu yerde bize harika yemekleri ve gülen yüzleriyle kendimizi evimizde hissettirdi. Herkese teşekkür ederiz.

Hakan CAMBAZ, İstanbul - Türkiye

Bu çok keyifli ve heyecanlı hafta için; zevkli yürüyüş, neşeli tekne gezisi, misafirperverliğiniz, çok lezzetli yemekleriniz ve en önemlisi değerlei dostluğunuz için nice teşekkürler.

Ayşen DEDA, Ankara - Türkiye

Büyüleyici doğaya sahip bu güzel bölgede bir turizm elçisi iki kardeşin bütün sevecenliği, güleryüzlülüğü ,titizliği ve pozitifliği ile bütünleşen temiz, lezzetli yemekleri ve tertemiz odası ile iki gün boyunca hem ruhumuzu hem kendimizi dinlendirdik. Çok teşekkür ederiz. Yine görüşeceğiz.

Gülsüm CEVAL, İzmir - Türkiye