Pansiyon

Selenes Pansiyon;

konumuyla, doğasıyle, tarihiyle, manzarasiyle, samimiyetiyle, lezzetleriyle, hizmetiyle, dost canlısı personeliyle butik otel konumunda bir aile pansiyonu ve Doğa otelidir.

Aile olarak işlettiğimiz Selenes pansiyonumuzda kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Hiç tatmadığınız organik yemekler yiyecek, içkilerinizi ay ışığının parıltısında yudumlarken büyük keyif alacaksınız.

Kitlesel turizm ve kalabalığından kaçan daha samimi küçük aile işletmeleri arayanlarin tatil yeridir SELENES Pansiyon…! (LÜTFEN, tavuk, eşek, inek sesinden hoşlanmıyorsanız, börtü böceklerden hoşlanmıyorsanız, sesiz ve sakinliği sevmiyorsanız tercihinizi doğa otellerinden yana kullanmayınız.)

Doğa ile iç içe, ıssız bir göl, otel çevresinde ziyaret edebileceğiniz kültürel, tarihi, tarih öncesi  ve doğal güzellikleri bütünleşmiş, odalarından göl ve  dağ manzarası  seyredebileceğiniz,  Önünde, yanında,  kıyısında göl, dağ  olan, Karya yolu üzerinde, Kısacası ; içine girdiğinizde kendinizi bir masalın parçası hissedeceğiniz bir yerdir SELENES Pansiyon.

Odalarımız, Bahçemiz ve restoranımız ferah bir atmosfere sahip birbirinden özel antika eşyalarla,  farklı,  sofistike,  mistik ve modern farklı mimari objelerle donatılmıştır.

Selenes Pansiyon 10.000 metrekare alan üzerinde, 2 adet köy evlerinin her bir odasının bağımsız odalar haline dönüştürülüp otantik, konforlu ve misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak bir biçimde tasarlanmıştır.

Ayrıca birbirinden bağımsız müstakil 2 adet apart evlerimiz ile 3 adet lüks bungalovlarımız,1 adette Premium odamız olmak üzere toplam 14 oda bulunmaktadır.

Ortak kullanım alnında yüzme havuzumuz, yoga salonumuz, fitness salonumuz, dinlenme çardaklarımız, Kaya tırmanma duvarı, tırmanıcılar için crash pad’ler, envai çeşit çiçekli bahçemiz ve wireless internet bağlantımız bulunmaktadır.

 

Odalarımızda; ev tipi ortopedik yataklar, Misafirlerimizin sağlığına önem verdiğimizden dolayı Bio-Aktif filtreli klima, Çarşaf ve havlu takımlarımızda  % 100 pamuk kullanılmıştır. Banyolarda da saç kurutma makinesi, sabun, şampuan, duşakabin, havlu takımları bulunmaktadır.

Kahvaltı Menümüz; kendi bahçemizde ürettiğimiz sebzelerden, Tavuklarımızın taze yumurtalarından, ineklerimizin, sütünden, peynirinden,el yapımı reçellerimizden,Karia bölgesinin doğal ballarından,Kendi ürettiğimiz zeytin ve zeytin yağlarından sunum yapmaktayız.

Akşam yemeği menümüz; çeşitli mezeler, salatalar ve ana yemek olarak misafirlerin özel istekleri üzerine; Taze et – balık seçenekleri sunulmaktadır.

Odalar ve Fiyatları görmek için tıklayın


Dağ gezileri için geldiğimiz Bafa Gölü’nde bu huzur veren yeri bulduğumuz için çok şanslıydık. İşletmecilerin yakınlığından ve dostluklarından söylenemeyecek kadar memnunduk. (Umarız hep böyle kalır) Bundan böyle geziler için geleceğimiz tek adresin ‘’SELENES‘’ olacağından eminiz. Her şey için teşekkür ederiz.

Mümtaz YILMAZ, Bodrum - Türkiye

Bafa Gölü’nün ve çevresinin gerçekten çok güzel bir doğası var. Selenes ise bu yerde bize harika yemekleri ve gülen yüzleriyle kendimizi evimizde hissettirdi. Herkese teşekkür ederiz.

Hakan CAMBAZ, İstanbul - Türkiye

Bu çok keyifli ve heyecanlı hafta için; zevkli yürüyüş, neşeli tekne gezisi, misafirperverliğiniz, çok lezzetli yemekleriniz ve en önemlisi değerlei dostluğunuz için nice teşekkürler.

Ayşen DEDA, Ankara - Türkiye

Büyüleyici doğaya sahip bu güzel bölgede bir turizm elçisi iki kardeşin bütün sevecenliği, güleryüzlülüğü ,titizliği ve pozitifliği ile bütünleşen temiz, lezzetli yemekleri ve tertemiz odası ile iki gün boyunca hem ruhumuzu hem kendimizi dinlendirdik. Çok teşekkür ederiz. Yine görüşeceğiz.

Gülsüm CEVAL, İzmir - Türkiye