Kuş Gözlemciliği

Bafa gölü ve çevresinde Kuş gözlemciliği yapabilirsiniz;
Bafa Gölü; Dilek yarimadası, Menderes Deltası, Serçin Gölü ve Azap Gölü ile birlikte birbiriyle bütünleşen devasa bir tabiat parkı alanı olup Kuş gözlemi için ideal alanlardır. 
Bünyesinde 224 çeşit Kuş türü bulunmaktadır.Bafa gölü kıyılarında, Menderes deltasında, Azap gölünde, Karina bölgesinde bazen gezerek bazen de tekne turu yaparak kuşları gözlem yapabilirsiniz. Kuş gözlem için gerekli eşyalarınızı ve kuş gözlem aletlerinizi getirmeyi unutmayınız.


Dağ gezileri için geldiğimiz Bafa Gölü’nde bu huzur veren yeri bulduğumuz için çok şanslıydık. İşletmecilerin yakınlığından ve dostluklarından söylenemeyecek kadar memnunduk. (Umarız hep böyle kalır) Bundan böyle geziler için geleceğimiz tek adresin ‘’SELENES‘’ olacağından eminiz. Her şey için teşekkür ederiz.

Mümtaz YILMAZ, Bodrum - Türkiye

Bafa Gölü’nün ve çevresinin gerçekten çok güzel bir doğası var. Selenes ise bu yerde bize harika yemekleri ve gülen yüzleriyle kendimizi evimizde hissettirdi. Herkese teşekkür ederiz.

Hakan CAMBAZ, İstanbul - Türkiye

Bu çok keyifli ve heyecanlı hafta için; zevkli yürüyüş, neşeli tekne gezisi, misafirperverliğiniz, çok lezzetli yemekleriniz ve en önemlisi değerlei dostluğunuz için nice teşekkürler.

Ayşen DEDA, Ankara - Türkiye

Büyüleyici doğaya sahip bu güzel bölgede bir turizm elçisi iki kardeşin bütün sevecenliği, güleryüzlülüğü ,titizliği ve pozitifliği ile bütünleşen temiz, lezzetli yemekleri ve tertemiz odası ile iki gün boyunca hem ruhumuzu hem kendimizi dinlendirdik. Çok teşekkür ederiz. Yine görüşeceğiz.

Gülsüm CEVAL, İzmir - Türkiye