KAPIKIRI KÖYÜ

kapıkırı köyü320 kişilik nüfusa sahiptir. Köylüler hayvancılık, balıkçılık, zeytincilik, arıcılık ve birkaç aile de turizm ile geçinmektedirler. Bölgemiz turizm alaninda Türkiye'nin en önemli kültür, doğa ve milli park sınırları içersindedir. Bafa Gölü çevresinde birçok populer şehir ve ören yerleri bulunmaktadir. Burada konaklayan turistler, Ephesus, Iasos, Labranda, Priene, Milettos, Bodrum (Halikarnasos), Kuşadası, Pamukkale, Didyma, Euromos, Alinda gibi ünlü antik şehirleri de ziyaret edebilirler.

Dağ gezileri için geldiğimiz Bafa Gölü’nde bu huzur veren yeri bulduğumuz için çok şanslıydık. İşletmecilerin yakınlığından ve dostluklarından söylenemeyecek kadar memnunduk. (Umarız hep böyle kalır) Bundan böyle geziler için geleceğimiz tek adresin ‘’SELENES‘’ olacağından eminiz. Her şey için teşekkür ederiz.

Mümtaz YILMAZ, Bodrum - Türkiye

Bafa Gölü’nün ve çevresinin gerçekten çok güzel bir doğası var. Selenes ise bu yerde bize harika yemekleri ve gülen yüzleriyle kendimizi evimizde hissettirdi. Herkese teşekkür ederiz.

Hakan CAMBAZ, İstanbul - Türkiye

Bu çok keyifli ve heyecanlı hafta için; zevkli yürüyüş, neşeli tekne gezisi, misafirperverliğiniz, çok lezzetli yemekleriniz ve en önemlisi değerlei dostluğunuz için nice teşekkürler.

Ayşen DEDA, Ankara - Türkiye

Büyüleyici doğaya sahip bu güzel bölgede bir turizm elçisi iki kardeşin bütün sevecenliği, güleryüzlülüğü ,titizliği ve pozitifliği ile bütünleşen temiz, lezzetli yemekleri ve tertemiz odası ile iki gün boyunca hem ruhumuzu hem kendimizi dinlendirdik. Çok teşekkür ederiz. Yine görüşeceğiz.

Gülsüm CEVAL, İzmir - Türkiye