SON CENNET BAFA YI BİRLİKTE YAŞAMAYA HOŞGELDİNİZ

Selenes Pansiyon; Türkiye nin en güzel yöresinde güzel, özgün, kalıp dışı, kitlesel tatilden uzak duran, huzura lezzete önem veren otantik bir aile otelidir. Konakladığınız yerden hem gölü seyretmek, hem tarihi izlemek, hem görkemli Latmos Dağını izlemek, sırt çantanizi alıp trekking yapmak, dürbününüzü alıp kuşları gözlemek, envai çeşit çiçekleri koklamak, nefis yemeklerimizi yemek, havuzumuzda yüzmek, çardaklarımızda kitap okuyup dinlenmek bizim gibi dost canlısı insanlarla sohbet etmek istiyorsaniz siz dostlarimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Bafa Gölü;İnsan, tarih ve doğanın birlikte yarattığı, Türkiye'nin batısındaki en arkeolojik dağı ve Ege bölgesinin en büyük gölü, doğal, tarihsel ve kültürel yapısıyla, zengin biyolojik çeşitliliğiyle, insanın kendini farklı bir gezegende hissedeceği Jeolojik yapısında büyük ölçüde gnays bulunan benzersiz kaya yapılarıyla, birçok kuş ve yaban hayatına ev sahipliği yapan Beşparmak Dağıyla (Latmos), bir doğa hazinesi niteliğinde dünyanın en güzel eşsiz bir bölgesidir.

Ayrıca Bodrum, Kuşadası, Milet, Priene, Efes gibi turistik ve antik şehirlere günübirlik ziyaretler de yapabilirsiniz.

 

Dağ gezileri için geldiğimiz Bafa Gölü’nde bu huzur veren yeri bulduğumuz için çok şanslıydık. İşletmecilerin yakınlığından ve dostluklarından söylenemeyecek kadar memnunduk. (Umarız hep böyle kalır) Bundan böyle geziler için geleceğimiz tek adresin ‘’SELENES‘’ olacağından eminiz. Her şey için teşekkür ederiz.

Mümtaz YILMAZ, Bodrum - Türkiye

Bafa Gölü’nün ve çevresinin gerçekten çok güzel bir doğası var. Selenes ise bu yerde bize harika yemekleri ve gülen yüzleriyle kendimizi evimizde hissettirdi. Herkese teşekkür ederiz.

Hakan CAMBAZ, İstanbul - Türkiye

Bu çok keyifli ve heyecanlı hafta için; zevkli yürüyüş, neşeli tekne gezisi, misafirperverliğiniz, çok lezzetli yemekleriniz ve en önemlisi değerlei dostluğunuz için nice teşekkürler.

Ayşen DEDA, Ankara - Türkiye

Büyüleyici doğaya sahip bu güzel bölgede bir turizm elçisi iki kardeşin bütün sevecenliği, güleryüzlülüğü ,titizliği ve pozitifliği ile bütünleşen temiz, lezzetli yemekleri ve tertemiz odası ile iki gün boyunca hem ruhumuzu hem kendimizi dinlendirdik. Çok teşekkür ederiz. Yine görüşeceğiz.

Gülsüm CEVAL, İzmir - Türkiye