Tekne Turu

Tekne Turu

BAFA GÖLÜNDE TEKNE TURU ;
Göl üzerinde 5 ada bulunmaktadır. Sırasıyla;

  • Kahveasarı Adası,
  • İkizce Adası,
  • Menet Adası,
  • Kargıasarı Adası,
  • Tavşan adası.

Bunların 4 tanesi üzerinde Bizans dönemine ait kale ve Manastırları barındırmaktadır. Menet adası üzerinde birçok balıkçıl kuşların yuvalanma alanıdır. Göl üzerinde nesli tükenmekte olan Tepeli Pelikanlara rastlama şansınız vardır. Ayrıca İkizce adası ve kumsalı muhteşemdir.


Dağ gezileri için geldiğimiz Bafa Gölü’nde bu huzur veren yeri bulduğumuz için çok şanslıydık. İşletmecilerin yakınlığından ve dostluklarından söylenemeyecek kadar memnunduk. (Umarız hep böyle kalır) Bundan böyle geziler için geleceğimiz tek adresin ‘’SELENES‘’ olacağından eminiz. Her şey için teşekkür ederiz.

Mümtaz YILMAZ, Bodrum - Türkiye

Bafa Gölü’nün ve çevresinin gerçekten çok güzel bir doğası var. Selenes ise bu yerde bize harika yemekleri ve gülen yüzleriyle kendimizi evimizde hissettirdi. Herkese teşekkür ederiz.

Hakan CAMBAZ, İstanbul - Türkiye

Bu çok keyifli ve heyecanlı hafta için; zevkli yürüyüş, neşeli tekne gezisi, misafirperverliğiniz, çok lezzetli yemekleriniz ve en önemlisi değerlei dostluğunuz için nice teşekkürler.

Ayşen DEDA, Ankara - Türkiye

Büyüleyici doğaya sahip bu güzel bölgede bir turizm elçisi iki kardeşin bütün sevecenliği, güleryüzlülüğü ,titizliği ve pozitifliği ile bütünleşen temiz, lezzetli yemekleri ve tertemiz odası ile iki gün boyunca hem ruhumuzu hem kendimizi dinlendirdik. Çok teşekkür ederiz. Yine görüşeceğiz.

Gülsüm CEVAL, İzmir - Türkiye