Rezervasyon Bilgileri

Selenes Pansiyon; aile işletmesi bir Doğa otelidir. Bafa Gölü antik Herakleia da Latmos dağının eteğinde göle sıfır konumdadır. Odalarımız 5.000 metrekare arazi üzerinde tek katlı genellikle birbirinden bağımsız binalardan oluşmaktadır. Oda Tiplerimiz; Standart oda, Bungalov oda, Premium oda, süit oda, aile odası ve apart oda tiplerinde toplam 15 oda bulunmaktadır.

Kahvaltı Menümüz; organik köy kahvaltısıdır, HB. Yemek menümüz; salata, meze, z.yağlı + Balık veya Et (seçmeli) + mevsim meyvesi veya tatlı. Restaurantımız Alakarttır.

Fiyatlar 2-3 kişilik odalarda tek kişi fiyatıdır.

Tek kişilik konaklamalarda % 50 fark alınmaktadır. 0-5 yaş tek çocuk ücretsiz, 6-11 yaş tek çocuk %50 indirimlidir. Minimum 3 gecelik konaklamalarda gölde düzenlediğimiz tekne turlarına ücretsiz katılabilirler.

 

ODA TİPLERİ ODA İÇİNDE KİŞİBAŞINA /KAHVALTILI KİŞİBAŞINA /YARIM PANSİYON
Standart oda WC – DUŞ – KLİMA - 16 m^2 – 2 KİŞİLİK 100.00 TL 150.00 TL
Bungalov oda  WC -  DUŞ – KLİMA - 16 m^2 – 2 KİŞİLİK 100.00 TL 150.00 TL
Premium oda WC,DUŞ,KLİMA,MİNİBAR,2/3KİŞİLİK,MİNİBAR,SAÇKURUTMA MAKİNASI,BÜYÜK BALKON 160.00 TL 200.00 TL
Junior Suit WC – DUŞ – KLİMA – OTURMA ODASI – MUTFAK – 2/3 KİŞİLİK – TV - 26 m^2 - MİNİBAR 200.00 TL 250.00 TL
Aile Odası BALKON – DUŞ – WC – KLİMA – TV – MİNİBAR – 30 m^2 – 3/4 KİŞİLİK 225 TL3-4kişi dahil  
Apart Oda 2 ODA – RUF – WC – DUŞ – MUTFAK – KLİMA – KETIL – MİNİBAR – 2/4 KİŞİLİK, 30m^2 150.00 TL 225.00 TL

 


Not: Rezervasyon için öncelikle oda müsaitliği için talep formunu doldurup bize göndermeniz gereklidir. Size en kısa zamanda yer durumu ve ödeme bilgileri ile ilgili cevap gönderilecektir.

Dağ gezileri için geldiğimiz Bafa Gölü’nde bu huzur veren yeri bulduğumuz için çok şanslıydık. İşletmecilerin yakınlığından ve dostluklarından söylenemeyecek kadar memnunduk. (Umarız hep böyle kalır) Bundan böyle geziler için geleceğimiz tek adresin ‘’SELENES‘’ olacağından eminiz. Her şey için teşekkür ederiz.

Mümtaz YILMAZ, Bodrum - Türkiye

Bafa Gölü’nün ve çevresinin gerçekten çok güzel bir doğası var. Selenes ise bu yerde bize harika yemekleri ve gülen yüzleriyle kendimizi evimizde hissettirdi. Herkese teşekkür ederiz.

Hakan CAMBAZ, İstanbul - Türkiye

Bu çok keyifli ve heyecanlı hafta için; zevkli yürüyüş, neşeli tekne gezisi, misafirperverliğiniz, çok lezzetli yemekleriniz ve en önemlisi değerlei dostluğunuz için nice teşekkürler.

Ayşen DEDA, Ankara - Türkiye

Büyüleyici doğaya sahip bu güzel bölgede bir turizm elçisi iki kardeşin bütün sevecenliği, güleryüzlülüğü ,titizliği ve pozitifliği ile bütünleşen temiz, lezzetli yemekleri ve tertemiz odası ile iki gün boyunca hem ruhumuzu hem kendimizi dinlendirdik. Çok teşekkür ederiz. Yine görüşeceğiz.

Gülsüm CEVAL, İzmir - Türkiye